Pyetjet e shpeshta

FAQ

PYETJE TË SHPESHTA

Cilat janë çmimet tuaja?

Çmimet tona mund të ndryshojnë në varësi të ofertës dhe faktorëve të tjerë të tregut. Ne do t'ju dërgojmë një listë çmimesh të përditësuar pasi kompania juaj të na kontaktojë për informacione të mëtejshme.

Si mund të marr mostrën?

Nëse keni nevojë për mostër për të testuar, ne mund ta bëjmë atë sipas kërkesës tuaj. Nëse është produkti ynë i rregullt në magazinë, ju thjesht paguani koston e transportit dhe mostra është falas.

Mund të bëni dizajn për ne?

Shërbimi OEM ose ODM është i disponueshëm. Ne mund të dizajnojmë produktin dhe paketën bazuar në kërkesat e klientit

Po ngjyra?

Ngjyrat e rregullta të produkteve për të zgjedhur janë të bardha, jeshile, blu Mund të zgjidhen edhe ngjyra të tjera.

Po materiali?

pp jo të endura, karbon aktiv (opsionale), pambuk i butë, filtër i shkrirë, valvul (opsionale).

Po në lidhje me kohëzgjatjen e prodhimit në masë?

Sinqerisht, kjo varet nga sasia e porosisë dhe sezoni që bëni porosinë. Në përgjithësi, koha e drejtimit është rreth 20-25 ditë. Pra, ju sugjerojmë që të filloni hetimin sa më shpejt të jetë e mundur.

Çfarë lloj mënyrash pagese pranoni?

Mund ta bëni pagesën në llogarinë tonë bankare, Western Union ose PayPal: 30% depozitë paraprakisht, 70% gjendje kundrejt kopjes së B/L.

A garantoni shpërndarje të sigurt dhe të sigurt të produkteve?

Po, ne përdorim gjithmonë paketim eksporti me cilësi të lartë. Ne përdorim gjithashtu paketim të specializuar të rrezikut për mallra të rrezikshme dhe transportues të vlefshëm të magazinimit të ftohtë për artikujt e ndjeshëm ndaj temperaturës. Kërkesat e paketimit të specializuar dhe paketimit jo standard mund të kenë një tarifë shtesë.

Po në lidhje me tarifat e transportit?

Kostoja e transportit varet nga mënyra që zgjidhni për të marrë mallrat. Express është zakonisht mënyra më e shpejtë, por edhe më e shtrenjtë. Me transport detar është zgjidhja më e mirë për shuma të mëdha. Saktësisht tarifat e transportit mund t'ju japim vetëm nëse dimë detajet e sasisë, peshës dhe mënyrës. Ju lutemi na kontaktoni për informacione të mëtejshme.


Na dërgoni mesazhin tuaj:

Lini Mesazhin Tuaj