Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Кои се вашите цени?

Нашите цени се предмет на промена во зависност од понудата и другите фактори на пазарот. Ќе ви испратиме ажуриран ценовник откако вашата компанија ќе не контактира за дополнителни информации.

Како можам да добијам примерок?

Ако ви треба примерок за тестирање, можеме да го направиме според вашето барање. Ако тоа е нашиот редовен производ на залиха, вие само плаќате товарен трошок и примерокот е бесплатен.

Можете ли да дизајнирате за нас?

Достапна е услуга OEM или ODM. Можеме да дизајнираме производ и пакет врз основа на барањата на клиентите

Што е со бојата?

Редовните бои на производите што треба да се изберат се бела, зелена, сина Може да се изберат и други бои.

Што е со материјалот?

pp неткаен, активен јаглен (опционално), мек памук, филтер за топење, вентил (опционално).

Што е со времето за масовно производство?

Искрено, тоа зависи од количината на нарачката и од сезоната што ја нарачувате. Општо земено, времето на носење е околу 20-25 дена. Затоа предлагаме да започнете со истрага што е можно порано.

Какви начини на плаќање прифаќате?

Плаќањето можете да го направите на нашата банкарска сметка, Western Union или PayPal: 30% депозит однапред, 70% салдо во однос на копијата на B/L.

Дали гарантирате сигурна и сигурна испорака на производите?

Да, ние секогаш користиме висококвалитетно извозно пакување. Ние, исто така, користиме специјализирано пакување за опасност за опасни материи и потврдени ладилници за складирање на предмети чувствителни на температура. Специјалното пакување и нестандардните барања за пакување може да предизвикаат дополнителни трошоци.

Што е со таксите за испорака?

Трошоците за испорака зависи од начинот на кој ќе изберете да ја добиете стоката. Експрес е вообичаено најбрзиот, но и најскапиот начин. Со морски превоз е најдоброто решение за големи количини. Точните цени на товарот можеме да ви ги дадеме само ако ги знаеме деталите за количината, тежината и начинот на кој. Ве молиме контактирајте не за дополнителни информации.


Испратете ни ја вашата порака:

Оставете ја вашата порака